Сбор на помощь беларусам воюющим на стороне Украины.

Целевая сумма: 1
5 000 €
Уже собрано: 6875 €
Потрачено: 8025 € подробнее

Осталось собрать: 8125 €
Как вы могли заметить - сумма расходов превышает сумму сборов. Были потрачены личные средства Натальи Колеговой т.к. помогать нужно гораздо оперативное чем приходят донаты.
Помощь можно перевести на счета. Назначение платежа
"Помощь беларусам, защищающим Украину"


LT96 3500 0100 1514 3594 (Paysera)
LT72 7300 0101 7135 6826 (Swedbank)
помощь беларусам воюющим на стороне Украины.
Dapamoga – Pagalba
Lietuva sudaro sąlygas baltarusiams atvykti ir rasti čia saugų prieglobstį. Dapamoga (liet. Pagalba) padeda atvykusiems baltarusiams susiorientuoti ir adaptuotis naujoje realybėje. Mes padedame rasti būstą, darbą, gauti medicinines paslaugas ir materialinę pagalbą.
Lietuva sudaro sąlygas baltarusiams atvykti ir rasti čia saugų prieglobstį. Dapamoga (liet. Pagalba) padeda atvykusiems baltarusiams ir ukrainiečiams susiorientuoti ir adaptuotis naujoje realybėje. Mes padedame rasti būstą, darbą, gauti medicinines paslaugas ir materialinę pagalbą. Mūsų tikslas – padėti baltarusiams, kurie dėl politinio persekiojimo buvo priversti palikti savo namus ir atvyko į Lietuvą. Mes žinome, kad tuos, kurie kovoja už laisvę, persekioja ir kankina. Vienus tai priverčia nutilti. Kiti – kovoja toliau, gyvendami baimėje dėl savęs ir savo artimųjų. Žmonėms tenka palikti savo įprastą gyvenimą ir išvykti iš Baltarusijos gelbėjant savo šeimą, vaikus. Mes palaikome žmones, kurie kovoja prieš režimą ir siekia laisvės. Mes padedame žmonėms, kuriuos režimas persekioja ir kankina.
Išvykimas iš savo šalies – tai ne pabėgimas, o laikina priemonė.
Kiekvienas, priverstas palikti savo namus, draugus, artimuosius ir net naminius gyvūnus, trokšta sugrįžti. Baltarusiai atvažiuoja į Lietuvą ne ieškodami „šiltos vietelės", bet gelbėdami savo ir savo artimųjų gyvybes. Jie nenori būti našta Lietuvai – dauguma susitvarkę dokumentus imasi bet kokio, net ir pačio paprasčiausio, darbo. Jie toliau siekia pokyčių savo šalyje. Taip, kaip gali.

Kaip mes padedame
Šiandien veikiame kaip „greitoji pagalba". Žmogus priverstas bėgti iš Baltarusijos, mes greitai reaguojame ir padedame jam šiame sudėtingame kelyje.
Išsamios sienos kirtimo instrukcijos
Mūsų pagalba per pirmąjį adaptacijos mėnesį Lietuvoje
Pasitikimas, apgyvendinimas, maitinimas atvykus
Dapamogos struktūra
  Susisiekite su mumis:
  Tel.: +370 6100 7489
  E-mail: info@dapamoga.lt
  Vilnius, Lietuva
  This website uses cookies to ensure you get the best experience
  OK
  Made on
  Tilda