Help for Ukraine
The initiative "Dar" and the NPO "Dapamoga" after the attack of Putin's Russia are engaged in volunteer assistance to refugees leaving Ukraine and people in need of help on the territory of Ukraine. Namely:
volunteer assistance at the borders;
assistance with evacuation, transit across Europe and with the search for hosting in European cities;
humanitarian aid with food and medicines;
assistance with the purchase and transportation to the territory of Ukraine of clothing and personal protective military equipment for defense units;
coordination of other volunteer initiatives.

We receive requests from people in Ukraine to provide assistance, both humanitarian and for the needs of defense and medicine. At the moment, a large but not sufficient amount of medicines, food and things (for defense units) has already been sent. In order to ensure a stable supply of aid to Ukraine, we are announcing a collection of donations.
Funds can be transferred to account:
VšĮ Dapamoga
LT96 3500 0100 1514 3594 (Paysera)
LT72 7300 0101 7135 6826 (Swedbank)
Help Belarusians who have decided to defend Ukraine with weapons in their hands
Donation for Ukraine
Donation for Ukraine
Contribution income and fund-raising expense reporting on humanitarian aid can be found here:
income
outcome
susisiekite su mumis +370 6100 74 89
Dapamoga – Pagalba
Lietuva sudaro sąlygas baltarusiams atvykti ir rasti čia saugų prieglobstį. Dapamoga (liet. Pagalba) padeda atvykusiems baltarusiams susiorientuoti ir adaptuotis naujoje realybėje. Mes padedame rasti būstą, darbą, gauti medicinines paslaugas ir materialinę pagalbą.
Lietuva sudaro sąlygas baltarusiams atvykti ir rasti čia saugų prieglobstį. Dapamoga (liet. Pagalba) padeda atvykusiems baltarusiams ir ukrainiečiams susiorientuoti ir adaptuotis naujoje realybėje. Mes padedame rasti būstą, darbą, gauti medicinines paslaugas ir materialinę pagalbą. Mūsų tikslas – padėti baltarusiams, kurie dėl politinio persekiojimo buvo priversti palikti savo namus ir atvyko į Lietuvą. Mes žinome, kad tuos, kurie kovoja už laisvę, persekioja ir kankina. Vienus tai priverčia nutilti. Kiti – kovoja toliau, gyvendami baimėje dėl savęs ir savo artimųjų. Žmonėms tenka palikti savo įprastą gyvenimą ir išvykti iš Baltarusijos gelbėjant savo šeimą, vaikus. Mes palaikome žmones, kurie kovoja prieš režimą ir siekia laisvės. Mes padedame žmonėms, kuriuos režimas persekioja ir kankina.
Išvykimas iš savo šalies – tai ne pabėgimas, o laikina priemonė.
Kiekvienas, priverstas palikti savo namus, draugus, artimuosius ir net naminius gyvūnus, trokšta sugrįžti. Baltarusiai atvažiuoja į Lietuvą ne ieškodami „šiltos vietelės", bet gelbėdami savo ir savo artimųjų gyvybes. Jie nenori būti našta Lietuvai – dauguma susitvarkę dokumentus imasi bet kokio, net ir pačio paprasčiausio, darbo. Jie toliau siekia pokyčių savo šalyje. Taip, kaip gali.

Kaip mes padedame
Šiandien veikiame kaip „greitoji pagalba". Žmogus priverstas bėgti iš Baltarusijos, mes greitai reaguojame ir padedame jam šiame sudėtingame kelyje.
Išsamios sienos kirtimo instrukcijos
Mūsų pagalba per pirmąjį adaptacijos mėnesį Lietuvoje
Pasitikimas, apgyvendinimas, maitinimas atvykus
Dapamogos struktūra
  Susisiekite su mumis:
  Tel.: +370 6100 7489
  E-mail: info@dapamoga.lt
  Vilnius, Lietuva
  This website uses cookies to ensure you get the best experience
  OK
  Made on
  Tilda